lamináty Formica

Lamináty Formica - Compact interiér

Formica ® Compact interiér je vysokotlaký laminát v tloušťce od 2 mm do 20 mm a je ideální pro použití v interiérech jako kabiny WC, dveře šaten, obklady stěn nebo nábytek.

Desky o tloušťce 6 mm a silnější jsou samonosné. Jsou strukturálně stabilní a odolné proti poškození. Compact je zvláště vhodný pro interiérové aplikace, kde je pevnost materiálu velice důležitá. Formica Compact má oboustranný dekorativní povrch, který je v provedení CGS se stylovým černým jádrem, resp. hnědým. Hrany desky lze řezat do různých tvarů a leštit. Je zvláště vhodný pro použití při vysoké vlhkosti. S hustotou 14 kg/m2 (pro tloušťku 10 mm) je Compact velice silný a odolný proti poškození a nárazům.

Formica Compact je certifikován značkou CE a je také v souladu s EN438: 2005.

Compact Formica je k dispozici ve standardním provedení CGS a samo zhášecím provedení CGF. CGF je schopné dosáhnout třídy B, což je nejlepší výkon pro organické materiály. Compact CGS je k dispozici s černým jádrem. Vezměte prosím na vědomí, že samo zhášecí CGF provedení compactu má hnědé jádro a že barva jádra může být jiná mezi výrobními šaržemi.

Formica ® Compact je k dispozici v mnoha různých dekorech a površích. Téměř všechny dekory z kolekce Formica ® jsou k dispozici v provedení CGS a CGF. Formica nabízí harmonizované portfolio dekorativních HPL, speciálně vybraných v reakci na evropské trendy. Formica Compact obsahuje kombinaci téměř 400 dekorů a povrchových úprav.

S naší službou Younique je také možné vytvořit si vlastní vzor nebo návrh nebo zachytit vaši fotografii či firemní logo.

Vzhledem k tomu, že povrch je zcela uzavřený, Formica ® dekorativní lamináty jsou nepropustné tekutinám a čistí se velmi snadno. Laminátové povrchy jsou nejlépe udržovány v čistotě pomocí vody a saponátu. Jsou odolné vůči páře a horké vodě. Jsou proto ideální pro aplikace, kde je čistota a hygiena důležitým faktorem. Formica Compact je inertní a nepodporuje mikrobiální růst. Je vhodný pro styk s potravinami. Formica dekorativní lamináty se široce a úspěšně používají po mnoho let v laboratořích, v medicíně a průmyslu. Compact lehce splňuje požadavky normy EN438 : 2005, která specifikuje odolnost vůči skvrnám u více než 40 látek. Patří mezi ně čaj, káva, mléko, kyselina citronová, aceton, alkohol, ovocné šťávy, čistící prostředky, bělicí prostředky a barviva.

Přehled povrchů Poptávka & objednávka Katalogy ke stažení

Přehled povrchů

Tloušťky: 4, 6, 8, 10, 12 mm. Rozměry (hnědé jádro) : 3050x1300, 2150x1300 mm. Rozměry (černé jádro): 3660x1525 mm.

Woods

Colors

Doporučujeme: venkovní rolety | předokenní rolety, rolovací mříže, garážová a průmyslová vrata, vjezdové brány | pásové pily | čidla CO2 - oxid uhličitý, amoniak | Zámečnictví nonstop, zámečnická pohotovost, otevírání zámků | Drenážní trubka |